ZALOGUJ SIĘ
WYSZUKAJ W SERWISIE:
Poleć naszą ofertę: facebookemailZapisz się, żeby już nigdy nie przegapić żadnej oferty!
Strona główna Twój program Elastyczne rozwiązania

Elastyczne rozwiązania

Dzięki zaawansowanym rozwiązaniom technicznym stworzyliśmy różne warianty kart przedpłaconych, które w zależności od potrzeb naszych Partnerów możemy spersonalizować. Dzięki uniwersalności kart jesteśmy w stanie zbudować nieograniczoną ilość programów partnerskich i lojalnościowych, które również mogą być współdzielone poprzez grupę firm, z którymi współpracujesz.
Nieodzownym elementem brandowanej karty przedpłaconej jest system służący do jej zarządzania. Obejmuje on przygotowanie wzoru kart brandowanych, produkcję oraz ich dystrybucję. Jednocześnie jesteśmy w pełni przygotowani od strony oprogramowania poprzez zaoferowanie niezależnego systemu do rejestracji kart oraz prowadzenia wszelkich operacji związanych z obsługą programów partnerskich.

  • Karta podarunkowa może stanowić doskonały prezent dla drugiej osoby. W żaden sposób nie jest powiązana z kontem bankowym, a Ty doładowujesz ją, nawet wielokrotnie, kwotą taką jaką potrzebujesz.
  • System rabatowy który może być świetnie wykorzystany przez Klienta np. w obrębie grupy firm, które ze sobą współpracują
  • Sprzedaż usług
  • Punkty Premium Klient zebrane punkty na karcie może wymieniać na dowolne towary lub usługi Twoim sklepie

Dostęp czasowy

Niewątpliwie jedną z zalet brandowanej karty przepłaconej jest możliwość doładowania jej on-line 7 dni w tygodniu przez 24 godziny. Pozwoli to Twoim Klientom w swobodny sposób wykorzystywać zgromadzone środki na zakupy w Twoim sklepie, swobodnie dysponować rabatami czy wymieniać zebrane punkty na produkty czy usługi.

Współpraca

Podejmując współpracę z nami otrzymasz w pełni zintegrowane narzędzie do obsługi dowolnych programów partnerskich. Pomożemy Ci je zaimplementować do Twojego oprogramowaniem lub będziesz mógł je wykorzystywać jako niezależną platformę.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami !

Karta przedpłacona

Doładuj kartę Regulamin karty Limity
© 2013 DialCom24 sp. z o.o.
Wszystkie prawa zastrzeżone